JOLLY TUFF TOPPLER

Іграшка дЛЯ собак Джоллі Тафф Топлер

Більш важка основа іграшки Джоллі Тафф Топлер ускладнить задачу вашому улюбленцю під час того, як він пригощатиметься ласощами.

Джоллі Тафф Топлер витримає удар навіть перед найміцнішими щелепами собак. Ця іграшка виготовлена з нашої спеціально створеної витривалої резини та готовий встояти перед найпотужнішими щелепами – ми це гарантуємо!


  • Диспенсер для ласощів – цю іграшку можна наповнювати будь-чим, від ласощів до арахісового масла та йогурту або смаколика, який ви створюєте власними руками.

  • Іграшка для жування – товста натуральна резина та унікальна ребриста поверхня допомагає очищувати зуби та ясна під час жування

  • Гра у наздоганялки – непередбачувані рухи Топлера заохочують собаку поганятися за м’ячиком під час самостійної гри.

  • Єдиний розмір 12,5 см

  • Зроблено в США

Артикул:

Розмір 12,5 см JTR42

Для безпеки завжди наглядайте за вашим улюбленцем під час гри з будь-якою іграшкою. Ми створили нашу іграшку з витривалого матеріалу, але незнищенних іграшок не існує. Зніміть все упакування та використовуйте іграшку правильно. Частинки іграшки можуть бути небезпечними при заковтуванні. Якщо Ви помітили, що будь-яка з них розшарувалася, від’єдналася або зруйнувалася, вийміть іграшку та негайно викиньте її.