Як обрати правильну іграшку для вихованця?

Можливості іграшок Джоллі Петс практично безмежні, і ми розуміємо, що вибір іграшки може стати надскладною справою. Тому саме ту іграшку для вашого вихованця ви можете знайти не одразу, а після певного шляху спроб та помилок. Як саме ви обираєте правильну іграшку для вашого собаки, яка б йому подобалась?

Спитайте себе, як саме мій вихованець любить грати? Чи подобається йому гризти іграшки? Можливо ваш вихованець обожнює ганятися та приносити іграшки? А можливо його улюблене дозвілля – це обійматися з м’якими іграшками?

Можливо ваш вихованець обожнює ласощі, або його вибір це інтерактивні іграшки? Не важливо які ігри подобаються саме вашому вихованцеві, адже існують іграшки створені саме для нього!

Розмір дійсно має значення

Коли це стосується собак розмір має значення. Ви не повинні купувати занадто велику іграшку для жування для мініатюрного пуделя. Так само як маленька іграшка не підійде великому собаці, оскільки вона може бути потенційно небезпечною для них.

Оберіть правильну іграшку для вашого вихованця, яка стане для нього чудовим дозвіллям та буде максимально безпечною. Наприклад, м’яч повинен бути такого розміру, щоб його можна було носити в зубах, але не занадто малим. Занадто малі м’ячі та інші іграшки вихованець може легко проковтнути, або він може застрягти в ротовій порожнині або глотці.

Спосіб гри

Не всі собаки грають однаково. Який саме спосіб гри у вашого вихованця? Він обожнює гризти? Або його стиль – це ганятися за іграшками? А може він природжений гравець у перетягування? Чи його вибір – це затишні обійми з м’якими іграшками? Ми можемо запропонувати іграшки для будь-якого способу гри.

Гра під наглядом

Завжди наглядайте за вашим вихованцем під час гри з іграшками. Гра без нагляду може призвести до того, що плюшева іграшка, яку ви щойно придбали, може бути розірвана, або ще гірше: проковтнута. Ви несете відповідальність за безпеку свого вихованця.

Пам’ятайте, що іграшки для жування та інтерактивні іграшки відрізняються за способом гри, не грайте цими іграшками одночасно. Якщо ви помітили, що ваш собака починає роздирати іграшку, призначену лише для апортів та метань, заберіть її і дайте їй іграшку для жування. Корекція поведінки та можливість зосередитись на правильній іграшці зосередитися на правильній іграшці в потрібний час важливі аспекти, які допоможуть вам попередити руйнівну поведінку вихованця, а також уберегти іграшки від знищення.

Попередження

Кожен собака має власний спосіб гри, різні іграшки мають різне призначення і створені для певних способів гри. Ми рекомендуємо завжди наглядати за вихованцем у випадку коли він руйнує іграшки під час гри. Ігри під наглядом допоможуть подовжити життя іграшкам, і що більш важливо ваш вихованець гратиме безпечно. Незнищенних іграшок не існує


Kitty Kasas для котів

Мій кіт має трохи більші розміри ніж звичайний кіт, Чи підійдуть йому модулі Кіті Каса?

Звичайно! Модулі Кіті Каса підійдуть для всіх котів, вони витримують вагу до 11 кг.

Чи важко збирати модулі Кітті Каса? Ні, ці будиночки супер легко збирати, іх збірка не займе більше 5 хвилин. Якщо, якийсь етап збірки кубику викличе у вас труднощі ми будемо раді вам допомогти.

Як правильно доглядати за модулями Кітті Каса?

Кубики Кітті і Каса виготовлені з харчового пластику, для їх чищення ви можете використовувати будь-які чистячи засоби, безпечні для тварин.

Чи можна прати подушку, що йде в комплекті з будиночком?

Ми не рекомендуємо прати подушку у пральній машині, але якщо у вас виникає необхідність випрати її обирайте бережний режим прання.